2015-2016

Dames Reeks 1

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Club 2000 Boortmeerbeek 24 22 1 1 186 57 45
2 De Uilebillen 24 21 2 1 133 52 43
3 De Schollekes 24 16 7 1 145 73 33
4 CSK Girls A 24 16 7 1 137 78 33
5 All Stars Kampenhout 24 15 8 1 131 68 31
6 Mag-X Zemst 24 13 9 2 107 87 28
7 De Kameraden 24 12 11 1 103 85 25
8 OO Kessel-Lo Dames 24 8 15 1 76 137 17
9 ZVC Steenberg Girls 24 8 16 0 93 182 16
10 VVC Ballen aan de Kant 24 6 18 0 86 142 12
11 ZVK Den Bloets Girls 24 5 19 0 68 152 10
12 Den Toog 24 4 18 2 77 146 10
13 KO Girls Wokra 24 3 18 3 59 142 9

Dames Reeks 2

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 ZVK Hoekske 24 24 0 0 276 36 48
2 ZVC Mal'heurkes 24 16 4 4 114 62 36
3 The White Stripes 24 17 6 1 189 91 35
4 CSK Girls D 24 14 9 1 105 95 29
5 Bebolitas 24 12 9 3 76 88 27
6 Les Forzettes 24 12 11 1 110 116 25
7 De Lieëfkes 24 11 10 3 74 118 25
8 Den Travoo Girls 24 10 9 5 90 111 25
9 Complex VUB F 24 8 13 3 49 74 19
10 CSK Girls B 24 7 14 3 60 111 17
11 Katastroov 24 5 17 2 55 112 12
12 The Young Girls 24 3 20 1 29 118 7
13 CSK Girls C 24 2 19 3 51 146 7

Heren Reeks 1

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 ZVK Racing Utax A - WO 16 12 1 3 98 47 27
2 Stokkel Boys 16 12 3 1 120 61 25
3 VWau Contraire A 16 9 6 1 84 65 19
4 ZVK Den Bloets 16 8 6 2 92 81 18
5 Den Eendracht 16 8 8 0 68 99 16
6 Hevaco 16 7 8 1 75 81 15
7 ZVC Caf United A 16 6 7 3 89 72 15
8 Locomotiv Bacchus 16 3 12 1 40 92 7
9 Aaminse II Tervuren 16 0 14 2 36 104 2
10 De Z-Lappen 0 0 0 0 0 0 0
11 ZVK Grimelo 0 0 0 0 0 0 0
12 ZV Leuven 0 0 0 0 0 0 0

Heren Reeks 2

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Bianconeri 20 19 0 1 172 48 39
2 ZVC Mikra 20 16 4 0 85 50 32
3 Jong Duisburg 20 15 4 1 135 58 31
4 Aaminse United 20 12 7 1 105 85 25
5 Spartak Relst 20 7 10 3 63 77 17
6 De Rimpel 20 7 10 3 82 103 17
7 ZVC Caf United B 20 6 10 4 73 95 16
8 VWau Contraire B 20 7 12 1 92 119 15
9 Den Dikke & Den Dunne 20 5 13 2 89 130 12
10 ZVK Racing Utax B - WO 20 5 13 2 98 149 12
11 Den Uyl 20 2 18 0 83 163 4
12 HV United 0 0 0 0 0 0 0

Heren Reeks 3A

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 ZVC De Witte 22 22 0 0 315 93 44
2 Los Hombres 22 17 2 3 155 73 37
3 CSK Gioventu II 22 13 6 3 145 108 29
4 Forza Wimme & Co 22 12 7 3 112 99 27
5 ZVC Dream Evil II 22 12 8 2 115 101 26
6 Tyrelink United 22 9 9 4 129 132 22
7 Footfighters 22 8 11 3 92 121 19
8 VK Mic Mac 22 8 11 3 117 156 19
9 FC Bazaar 22 7 14 1 74 97 15
10 Stokkel Boys B 22 6 15 1 80 156 13
11 The Young Ones 22 3 18 1 54 165 7
12 FC Heracles 22 3 19 0 67 154 6

Heren Reeks 3B

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Easy Boys Tervuren 18 15 2 1 102 38 31
2 Grape Stroke 18 15 3 0 122 52 30
3 Tonzent Sterrebeek 18 15 3 0 103 43 30
4 Bianconeri II 18 11 5 2 108 76 24
5 CSK Gioventu I 18 8 9 1 76 86 17
6 ZVC Bayern Neverlosen 18 7 9 2 59 75 16
7 FC MIB 18 6 12 0 81 114 12
8 ZVC De Sloebers 18 3 14 1 51 107 7
9 ZVC Dream Evil 18 2 13 3 47 109 7
10 ZVC Mikra Bis 18 1 13 4 58 107 6
11 Les Patrons 0 0 0 0 0 0 0
12 ZVK Moorsel 0 0 0 0 0 0 0

Peugeot Deputter Cup Dames

⅛ Finale
All Stars Kampenhout (1) De Uilebillen (1) 3 - 2
CSK Girls A (1) Mag-X Zemst (1) 5 - 2
CSK Girls D (2) The White Stripes (2) 2 - 2
p 2-1
Club 2000 Boortmeerbeek (1) CSK Girls C (2) 16 - 2
KO Girls Wokra (1) Den Toog (1) 3 - 2
De Kameraden (1) ZVK Den Bloets Girls (1) 2 - 0
De Schollekes (1) Les Forzettes (2) 14 - 3
VVC Ballen aan de Kant (1) ZVC Malheur'kes (2) 11 - 0


¼ Finale
All Stars Kampenhout (1) CSK Girls A (1) 2 - 4
CSK Girls D (2) Club 2000 Boortmeerbeek (1) 1 - 13
KO Girls Wokra (1) De Kameraden (1) 2 - 3
De Schollekes (1) VVC Ballen aan de Kant (1) 8 - 2


½ Finale
CSK Girls A (1) Club 2000 Boortmeerbeek (1) 6 - 2
De Kameraden (1) De Schollekes (1) 2 - 5


Finale
CSK Girls A (1) De Schollekes (1) 1 - 5


Supercup
Club 2000 Boortmeerbeek (1) De Schollekes (1) 7 - 3

Peugeot Deputter Cup Heren

Rangschikking Poules

Poule A
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Hevaco (1) 4 3 1 0 23 8 6
2 ZVK Den Bloets (1) 4 3 1 0 17 13 6
3 De Rimpel (2) 4 2 2 0 17 12 4
4 Easy Boys Tervuren (3B) 4 2 2 0 15 13 4
5 ZVC Mikra Bis (3B) 4 0 4 0 8 34 0
6 Les Patrons (3B) 0 0 0 0 0 0 0

Poule B
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 ZVK Racing Utax A - WO (1) 5 5 0 0 58 6 10
2 VWau Contraire A (1) 5 3 1 1 34 24 7
3 Bianconeri II (3B) 5 3 2 0 32 35 6
4 Den Eendracht (1) 5 2 2 1 28 22 5
5 FC Heracles (3A) 5 1 4 0 14 38 2
6 The Young Ones (3A) 5 0 5 0 7 48 0

Poule C
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 ZVC Caf United A (1) 4 4 0 0 26 6 8
2 ZVC Mikra (2) 4 3 1 0 27 9 6
3 ZVC Dream Evil II (3A) 4 1 2 1 13 23 3
4 Forza Wimme & Co (3A) 4 1 3 0 16 26 2
5 Stokkel Boys B (3A) 4 0 3 1 8 26 1
6 De Z-Lappen (1) 0 0 0 0 0 0 0

Poule D
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Jong Duisburg (2) 5 5 0 0 39 8 10
2 CSK Gioventu II (3A) 5 4 1 0 26 16 8
3 ZVC Bayern Neverlosen (3B) 5 2 3 0 15 20 4
4 ZVK Racing Utax B - WO (2) 5 2 3 0 14 26 4
5 Den Uyl (2) 5 2 3 0 14 31 4
6 CSK Gioventu I (3B) 5 0 5 0 17 24 0

Poule E
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Grape Stroke (3B) 4 4 0 0 34 13 8
2 Aaminse United (2) 4 1 1 2 21 21 4
3 ZVC Caf United B (2) 4 1 2 1 14 23 3
4 Aaminse II Tervuren (1) 4 0 1 3 13 17 3
5 ZVC Dream Evil (3B) 4 0 2 2 19 27 2
6 ZVK Moorsel (3B) 0 0 0 0 0 0 0

Poule F
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Stokkel Boys (1) 4 4 0 0 40 15 8
2 Los Hombres (3A) 4 2 2 0 30 17 4
3 Den Dikke & Den Dunne (2) 4 2 2 0 24 22 4
4 Footfighters (3A) 4 2 2 0 17 27 4
5 VK Mic Mac (3A) 4 0 4 0 7 37 0
6 ZV Leuven (1) 0 0 0 0 0 0 0

Poule G
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 ZVC De Witte (3A) 4 3 0 1 38 12 7
2 Bianconeri (2) 4 3 0 1 33 11 7
3 Tonzent Sterrebeek (3B) 4 2 2 0 21 17 4
4 Locomotiv Bacchus (1) 4 1 3 0 14 28 2
5 FC Bazaar (3A) 4 0 4 0 5 43 0
6 ZVK Grimelo (1) 0 0 0 0 0 0 0

Poule H
Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 VWau Contraire B (2) 4 3 0 1 25 9 7
2 FC MIB (3B) 4 2 0 2 16 7 6
3 Spartak Relst (2) 4 2 1 1 16 11 5
4 ZVC De Sloebers (3B) 4 1 3 0 7 18 2
5 Tyrelink United (3A) 4 0 4 0 10 29 0
6 HV United (2) 0 0 0 0 0 0 0


⅛ Finale
Hevaco (1) VWau Contraire A (1) 3 - 2
ZVK Racing Utax A - WO (1) ZVC Mikra (2) 5 - 6
ZVC Caf United A (1) CSK Gioventu II (3A) 4 - 8
Jong Duisburg (2) Aaminse United (2) 15 - 1
Grape Stroke (3B) Los Hombres (3A) 9 - 2
Stokkel Boys (1) Bianconeri (2) 10 - 2
ZVC De Witte (3A) VWau Contraire B (2) 10 - 2
FC MIB (3B) ZVK Den Bloets (1) 4 - 4
p 3-2


¼ Finale
Hevaco (1) ZVC Mikra (2) 5 - 2
CSK Gioventu II (3A) Jong Duisburg (2) 2 - 6
Grape Stroke (3B) Stokkel Boys (1) 0 - 4
ZVC De Witte (3A) FC MIB (3B) 12 - 4


½ Finale
Hevaco (1) Jong Duisburg (2) 2 - 6
Stokkel Boys (1) ZVC De Witte (3A) 5 - 5
p 2-3


Finale
Jong Duisburg (2) ZVC De Witte (3A) 3 - 4


Supercup
ZVK Racing Utax A - WO (1) ZVC De Witte (3A) 6 - 7