2008-2009

Dames Reeks 1

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 ZVC Torby Girls M 20 17 2 1 224 37 35
2 Davo Lot 20 16 1 3 174 46 35
3 Club 2000 Boortmeerbeek 20 16 3 1 172 47 33
4 Mag-X Zemst 20 13 6 1 129 76 27
5 ZVC Torby Girls S 20 11 9 0 77 117 22
6 De Uilebillen 20 8 11 1 78 112 17
7 ZVC Famfatales Kliekske 20 7 12 1 68 118 15
8 Lady's Glabbeek 20 6 12 2 60 122 14
9 KO Girls Wokra 20 6 14 0 83 132 12
10 Steenberg Girls 20 2 17 1 43 160 5
11 De Dalton Sisters 20 2 17 1 38 179 5
12 De Mayabeekes 0 0 0 0 0 0 0

Dames Reeks 2

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Salfootkes Woluwe 22 19 2 1 208 60 39
2 The Young Girls 22 16 1 5 145 53 37
3 ZVK Den Travoo Girls 22 15 5 2 97 46 32
4 CSK Girls 22 13 8 3 110 76 27
5 White Stripes Meerbeek 22 13 8 1 87 71 27
6 ZVK Den Bloets Girls 22 13 8 1 79 63 27
7 KO At Foendoem 22 10 9 3 63 76 23
8 Complex VUB F 22 9 10 3 92 81 21
9 Forza United 22 6 14 2 49 95 14
10 Heaven Girls 22 3 17 2 37 142 8
11 Katastroov 22 2 19 1 27 158 5
12 VVC Ballen aan de Kant 22 1 19 2 35 108 4

Heren Reeks 1

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Den Tunnel 24 17 6 1 123 76 35
2 The Rovers 24 15 8 1 115 82 31
3 ZVK V-Boys 24 13 6 5 97 65 31
4 ZVK Racing Utax A - WO 24 13 8 3 120 82 29
5 Hop - Den Aap A 24 11 8 5 101 88 27
6 Branca Leone 24 10 7 7 133 118 27
7 ZVK Grimelo 24 11 9 4 80 78 26
8 The Blue Pumas 24 10 10 4 95 93 24
9 ZVK Meerbeek - Hop Jong 24 10 11 3 85 87 23
10 Dusty's Duisburg 24 7 11 6 102 107 20
11 Hop - Den Aap B 24 8 13 3 72 101 19
12 Den Eendracht 24 6 16 2 89 145 14
13 The Red Boys 24 2 20 2 59 149 6
14 Oudergem '78 Boys 0 0 0 0 0 0 0

Heren Reeks 2

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 The Young Ones 26 23 2 1 192 71 47
2 Argentinos Leuven 26 22 2 2 136 59 46
3 FC Bazaar 26 18 7 1 99 72 37
4 't Gouvernement 26 15 9 2 140 111 32
5 ZVK Racing Utax B - WO 26 14 10 2 128 98 30
6 Dream Team Dirk 26 13 10 3 127 113 29
7 ZVC Mikra 26 12 11 3 89 89 27
8 Spartak Relst 26 10 14 2 86 103 22
9 't Orakel E-K 26 9 15 2 97 151 20
10 ZVC 't Frit-Uurtje 26 8 16 2 103 132 18
11 Locomotiv Bacchus 26 8 17 1 101 152 17
12 ZVK Saf City 26 7 18 1 90 139 15
13 ZV Leuven 26 6 19 1 98 147 13
14 Steenberg Jong 26 4 19 3 102 151 11

Heren Reeks 3A

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 Squadra Tielt 26 21 4 1 172 89 43
2 KB United 26 18 6 2 183 108 38
3 Cazze Herent 26 17 5 4 115 73 38
4 HV United 26 18 7 1 185 123 37
5 Vatos Locos 26 18 8 0 158 112 36
6 ZVK Starfield 26 17 8 1 174 117 35
7 Contact Winge 26 15 10 1 131 99 31
8 Mavericks United 26 8 14 4 135 180 20
9 ZVK Cavemen 26 8 18 0 87 129 16
10 Schup Klub SK 26 7 17 2 103 158 16
11 Jong ZG Leuven 26 7 18 1 128 173 15
12 The Young Ones V 26 7 18 1 109 160 15
13 Forza Wimme & Co 26 6 18 2 92 161 14
14 CSK Mash 26 4 20 2 85 175 10

Heren Reeks 3B

Pl Ploeg WS G V D + - Pt
1 De Kletsers 22 19 1 2 224 57 40
2 VWau Contraire 22 16 4 2 157 75 34
3 De Z-Lappen 22 12 6 4 123 123 28
4 GG Nivoo 22 13 8 1 129 78 27
5 Den Drapeau 22 12 9 1 107 94 25
6 ZVC Dream Evil 22 10 10 2 126 95 22
7 ZVK Den Bloets 22 9 9 4 103 99 22
8 De Rimpel 22 9 11 2 106 128 20
9 ZVK Tonzent Sterrebeek 22 8 13 1 80 97 17
10 ZVK Meerbeek United 22 8 13 1 116 178 17
11 ZVC Mikra Bis 22 2 16 4 50 164 8
12 Den Uyl 22 1 19 2 49 182 4
13 Promillekes 0 0 0 0 0 0 0
14 El Dragao 0 0 0 0 0 0 0

Peugeot Cup Dames

⅛ Finale
De Mayabeekes (1) Den Bloets Girls (2) 0-5 FF
Davo Lot (1) Forza United (2) 15 - 0
ZVC Torby Girls S (1) ZVC Famfatales Kliekske (1) 10 - 4
ZVC Steenberg Girls (1) De Uilebillen (1) 3 - 6
Club 2000 BMB (1) KO Girls Wokra (1) 9 - 0
ZVC Torby Girls M (1) Mag-X Zemst (1) 0-5 FF
The Young Girls (2) Lady's Glabbeek (1) 5-0 FF
Complex VUB F (2) De Dalton Sisters (1) 8 - 4


¼ Finale
Den Bloets Girls (2) Davo Lot (1) 1 - 11
ZVC Torby Girls S (1) De Uilebillen (1) 6 - 4
Club 2000 BMB (1) Mag-X Zemst (1) 6 - 3
The Young Girls (2) Complex VUB F (2) 4 - 2


½ Finale
Davo Lot (1) ZVC Torby Girls S (1) 3 - 3
p 3-4
Club 2000 BMB (1) The Young Girls (2) 8 - 3


Finale
ZVC Torby Girls S (1) Club 2000 BMB (1) 4-5 nv


Supercup
ZVC Torby Girls M (1) Club 2000 BMB (1) 0-5 FF

Peugeot Cup Heren

1/16 Finale
Branca Leone (1) 't Gouvernement (2) 6 - 2
The Young Ones (2) ZVK Meerbeek United (3B) 20 - 2
ZVK Racing Utax A - WO (1) 't Orakel E-K (3B) 9 - 2
ZVK V-Boys (1) ZVK Cavemen (3A) 5-0 FF
Oudergem '78 Boys (1) GG Nivoo (3B) 7 - 2
Argentinos Leuven (2) Squadra Tielt (3A) 0 - 3
Den Eendracht (1) Contact Winge (3A) 3 - 8
ZVC Dream Evil (3B) ZVC 't Frit-Uurtje (2) 6 - 5
ZVK Grimelo (1) The Red Boys (1) 5-0 FF
ZVC Mikra (2) De Kletsers (3B) 1 - 5
ZVK Meerbeek-Hop Jong (1) The Rovers (1) 4 - 3
Hop - Den Aap B (1) Dream Team Dirk (2) 6 - 3
The Blue Pumas (1) Locomotiv Bacchus (2) 8 - 1
Vatos Locos (3A) Dusty's Duisburg (1) 7 - 4
De Rimpel (3B) ZVC Cazze Herent (3A) 7 - 7
p 1-3
Hop - Den Aap A (1) HV United (3A) 9 - 5


⅛ Finale
Branca Leone (1) The Young Ones (2) 10 - 6
ZVK Racing Utax A - WO (1) ZVK V-Boys (1) 3 - 3
p 3-2
Oudergem '78 Boys (1) Squadra Tielt (3A) 0-5 FF
Contact Winge (3A) ZVC Dream Evil (3B) 3 - 5
ZVK Grimelo (1) De Kletsers (3B) 7 - 3
ZVK Meerbeek-Hop Jong (1) Hop - Den Aap B (1) 2 - 8
The Blue Pumas (1) Vatos Locos (3A) 7 - 1
ZVC Cazze Herent (3A) Hop - Den Aap A (1) 0 - 0
p 6-5


¼ Finale
Branca Leone (1) ZVK Racing Utax A - WO (1) 5 - 3
Squadra Tielt (3A) ZVC Dream Evil (3B) 5-0 FF
ZVK Grimelo (1) Hop - Den Aap B (1) 10 - 3
The Blue Pumas (1) ZVC Cazze Herent (3A) 5 - 2


½ Finale
Branca Leone (1) Squadra Tielt (3A) 7 - 3
ZVK Grimelo (1) The Blue Pumas (1) 7 - 1


Finale
Branca Leone (1) ZVK Grimelo (1) 6 - 1


Supercup
Den Tunnel (1) Branca Leone (1) 3 - 6